Reprezentacja Polski na plusie

Kamil Chmielewski

Ostatnie lata są bardzo udane dla reprezentacji Polski. W porównaniu z tym, co graliśmy jeszcze 20 lat temu, to można powiedzieć, że zrobiliśmy olbrzymi krok do przodu.

Nie tylko mam na myśli udany turniej mistrzostw Europy we Francji, w którym to dotarliśmy aż do ćwierćfinału. Mam na myśli również większy potencjał piłkarski. Kiedyś mogliśmy tylko pomarzyć o tym, że na przykład jeden z naszych zawodników będzie wiodącą postacią w jednej z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie. Mam na myśli oczywiście Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Co więcej, inni polscy piłkarze w obecnych czasach również wyrobili sobie wielką markę, na przykład Krychowiak czy Milik.

Jestem bardzo zadowolony z tego, co dzieje się w naszej drużynie narodowej. Już teraz widać, że eliminacje do mistrzostw świata w Rosji w 2018 roku zapewne będą przez nas wygrane i zagramy na tym wielkim turnieju.

Słówko a Adamie Nawałce. Pod względem wyników prześcignął on już Leo Beenhakkera, który był uważany za uzdrowiciela polskiej piłki. Tak że powód do zadowolenia jest.

Na zakończenie, w końcu reprezentacja Polski może walczyć z każdym jak równy z równym, czego kiedyś nie było. Pokonanie Niemców w poprzednich eliminacjach do mistrzostw Europy we Francji świadczy właśnie o tym. W końcu jesteśmy wielcy i nie ma w tym żadnej przesady.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *