Reprezentacja Polski na plusie

Kamil Chmielewski

Ostatnie lata są bardzo udane dla reprezentacji Polski. W porównaniu z tym, co graliśmy jeszcze 20 lat temu, to można powiedzieć, że zrobiliśmy olbrzymi krok do przodu.

Nie tylko mam na myśli udany turniej mistrzostw Europy we Francji, w którym to dotarliśmy aż do ćwierćfinału. Mam na myśli również większy potencjał piłkarski. Kiedyś mogliśmy tylko pomarzyć o tym, że na przykład jeden z naszych zawodników będzie wiodącą postacią w jednej z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie. Mam na myśli oczywiście Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Co więcej, inni polscy piłkarze w obecnych czasach również wyrobili sobie wielką markę, na przykład Krychowiak czy Milik.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Jestem bardzo zadowolony z tego, co dzieje się w naszej drużynie narodowej. Już teraz widać, że eliminacje do mistrzostw świata w Rosji w 2018 roku zapewne będą przez nas wygrane i zagramy na tym wielkim turnieju.

Słówko a Adamie Nawałce. Pod względem wyników prześcignął on już Leo Beenhakkera, który był uważany za uzdrowiciela polskiej piłki. Tak że powód do zadowolenia jest.

Na zakończenie, w końcu reprezentacja Polski może walczyć z każdym jak równy z równym, czego kiedyś nie było. Pokonanie Niemców w poprzednich eliminacjach do mistrzostw Europy we Francji świadczy właśnie o tym. W końcu jesteśmy wielcy i nie ma w tym żadnej przesady.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.