Reprezentacja Polski ma nowego sponsora!

Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) poinformował na oficjalnej stronie internetowej o podpisaniu umowy, na mocy której MODECOM uzyskał status oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w piłce nożnej. MODECOM jest producentem tabletów, smartfonów i akcesoriów komputerowych.

Dwuletnia umowa obowiązuje od 1 sierpnia br., co oznacza, że MODECOM będzie partnerem reprezentacji w trakcie eliminacji EURO 2016 oraz na czas turnieju finałowego mistrzostw Europy.

– MODECOM to kolejna firma, która dołączyła do grona sponsorów reprezentacji Polski. Jesteśmy zadowoleni, że pozyskaliśmy dobrego partnera, jednego z liderów w swojej branży. Jestem przekonany, że inwestycja firmy w sponsorowanie drużyny narodowej przyniesie firmie MODECOM wiele korzyści biznesowych. Zawarcie kontraktu jest potwierdzeniem trendu, że coraz więcej firm jest zainteresowanych realizacją swojej strategii marketingowej poprzez wspieranie drużyny narodowej – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

– Podpisana umowa jest kolejną odsłoną wdrażanej przez firmę MODECOM strategii marketingowej – wyjaśnia Jakub Łozowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej MODECOM. – Reprezentacja Polski to nasze wspólne dobro narodowe. Kadrze narodowej kibicuje każdy z nas, dlatego wspieramy biało-czerwonych w drodze do EURO 2016. Piłka nożna to także uniwersalne wartości oparte na zasadach fair-play oraz wzajemnego poszanowania, które MODECOM od początku istnienia wykorzystuje w swoim modelu biznesowym. Głęboko wierzę, że współpraca z polską drużyną narodową przyczyni się do umocnienia marki MODECOM w kraju i za granicą – dodaje.

W ramach współpracy sponsoringowej MODECOM uzyskał prawo posługiwania się tytułem „Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej” oraz do wykorzystania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski. Firma uzyskała także prawo do obecności reklamowej podczas meczów reprezentacji rozgrywanych w Polsce.

 

Źródło: pzpn.pl/ekstraklasa.orgDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.