Remis w Turynie

Bentancur

zimbio.com

W meczu 37. kolejki Serie A Juventus zremisował na własnym boisku z Atalantą 1:1. Dla gości trafić Ilicić, do wyrównania doprowadził Mandżukić.

W drużynie z Turynu do meczu rozmawiano tylko o jednym. Kto zastąpi Allegriego w roli trenera Juventusu. W czwartek dowiedzieliśmy się, że nie poprowadzi w przyszłym sezonie mistrza Włoch. Z kolei drużyna Atalanty Bergamo nadal walczy o udział w Lidze Mistrzów. Przed rozpoczęciem meczu poznali wynik z Mediolanu, gdzie Milan pokonał Frosinone. Jedną z bramek zdobył Krzysztof Piątek. Zwycięstwo nie zapewniłoby awansu, ale sprawiłoby, że drużyna z Bergamo byłaby bardzo blisko tego osiągnięcia.

W 33. minucie goście wyszli na prowadzenie w tym meczu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, złe nie najlepsze zachowanie defensywy Juventusu i Ilicić strzelił do pustej bramki. Bramka bardzo obciąża Pjanicia, bowiem to on przegrał pozycję ze strzelcem bramki. W 80. minucie po dośrodkowaniu Cuadrado bramkę wyrównującą zdobył Mandżukić.