Natalia Sularz

Cracovia zremisowała w pierwszym sobotnim meczu na własnym stadionie z Arką Gdynia 1:1. Był to mecz niezwykle ważny w kontekście szansy na uzyskanie ósmego miejsca. W pierwszej połowie została nieuznana prawidłowo zdobyta bramka Budzińskiego, który zresztą sam nieco tą decyzją się podirytował. Tym bardziej że przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę na zegarze było 0:1 za sprawą Trytki, który strzelił swoją pierwszą bramkę po powrocie do Gdyni. Druga połowa należała do Pasów, którym w 55 minucie po strzale głową Jaroslava Mihalika udało się wyrównać na 1:1.

Cracovia 1:1 Arka Gdynia
`55 Jaroslav Mihalik | `42 Przemysław Trytko

Skład Cracovii: 29.Sandomierski, 87.Ferraresso(`46 Vestenicky), 22.Malarczyk(`69 Polczak), 21.Wołąkiewicz, 26.Deleu, 14.Dąbrowski, 27.Budziński, 7.Wójciki, 17.Steblecki(`46 Cetnarski), 23.Mihalik, 99.Piątek

Skład Arki Gdynia: 13.Jałocha, 2.Socha, 4.Marcjanik, 32.Stolc, 17.Marciniak, 21.Kakoko(`63 Nalepa), 20.Hofbauer, 8.Da Silva, 10.Szwoch, 77.Formella(`71 Bożok), 26.Trytko(`57 Siemaszko)

Żółte kartki: `92 Wołąkiewicz|`74 Marciniak

Czerwone kartki: – | –

Sędzia główny: Paweł Gil