Relevo: Leo Messi postawił ultimatum Barcelonie

psg.fr

Leo Messi według “Relevo” dał dziesięć dni Barcelonie, która musi zadecydować, czy jest w stanie spełnić warunki. Argentyńczyk ma na stole konkretną ofertę z Arabii Saudyjskiej.

Piłkarz PSG niczego nie pragnąłby bardziej niż powrotu do miejsca, które było jego domem, odkąd opuścił Argentynę jako 12-latek. Sam Messi chciałby pozostać w Europie. W Arabii Saudyjskiej są przekonani, że przyjął lukratywną ofertę.

Mówi się, że Barcelona nigdy nie złożyła żadnej propozycji zawodnikowi i że nie może zagwarantować, że będzie w stanie to zrobić przed terminem 1 września. Dlatego też Messi postawił ultimatum Katalończykom – dziesięć dni na podjęcie decyzji. Poprosił też o “dychę” na koszulce, która jest przypisana do Ansu Fatiego.

Francuska gazeta “L’Equipe” poinformowała, że ​​istnieje możliwość, że Messi zostanie podpisany przez Inter Miami, a następnie wypożyczony przez Blaugranę. To pomysł, który wyszedł z amerykańskiego klubu.

Przepisy La Liga mają na celu ochronę klubów, w tym Barcelony, przed zrujnowaniem ich finansów przez właścicieli i dyrektorów. Spełnienie limitów płac z pewnością poprawią rozstania z Sergio Busquetsem i Jordim Albą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.