Rekrutacja do redakcji PiłkarskiŚwiat.com!

Portal PiłkarskiŚwiat.com, to młoda, szybko rozwijająca się strona z najświeższymi informacjami ze świata piłki nożnej. Zajmujemy się nie tylko tym typowym, męskim footballem, ale także można znaleźć u nas wieści z żeńskiej piłki, futsalu i piłki plażowej.

Piszą dla nas zarówno młodzi ludzie, rozwijający się dziennikarsko, jak i Ci, którzy nie do końca zrealizowali swoją karierę w tym kierunku, ale podzielają pasję do piłki nożnej. Potrzebujemy jednak nowych twarzy w naszym gronie redakcyjnym. Przede wszystkim szukamy newsmanów i publicystów. Poszukiwane osoby, to te, które ukończyły przynajmniej szesnaście lat, poprawnie posługują się polszczyzną, mają dużo wolnego czasu i miło byłoby jakby znały chociażby język angielski.

Szukamy redaktorów specjalizujących się w: Ekstraklasie, Primera Division, Premier League, Ligue 1, Serie A i Bundeslidze, a także w innych zagranicznych rozgrywkach.

Praca jest non-profit, ale w zamian oferujemy nowe doświadczenie, pracę w miłym gronie, legitymacje prasowe i możliwość akredytowania się na dane mecze.

Wszelkich zainteresowanych prosimy o maila na [email protected] z charakterystyką swojej osoby (opis doświadczenia w dziennikarstwie sportowym, zainteresowania itd.) wraz z przynajmniej jednym felietonem lub dwoma newsami.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.