Real szykuje posadę dla Raula

http://www.sportskeeda.com/football/raul-backs-real-madrid-to-win-la-decima

Real Madryt szykuje posadę dla Raula. Legenda “Królewskich” w listopadzie kończy karierę i dlatego szuka już nowych wyzwań związanych z piłką nożną.

Florentino Perez bardzo chce, aby Hiszpan rozpoczął pracę w strukturach Realu. Nie wiadomo jeszcze czym dokładnie Raul miałby się zajmować, ale jako legenda “Los Blancos” bez problemu znajdzie zatrudnienie w klubie. Hiszpańskie media uważają, że zawodnik może objąć funkcję trenera w jednej z drużyn młodzieżowych lub ambasadora marki Realu na całym świecie.

Ta opcja może odpowiadać piłkarzowi, gdyż nie chce się on rozstawać z otoczeniem futbolu, a Hiszpańska Federacja Piłkarska oferuje byłym graczom z Primera Division przyspieszony kurs trenerski. Władze Realu bardzo namawiają Raula na powrót do Madrytu ponieważ jest on ulubieńcem kibiców i mentorem dla wielu piłkarzy znajdujących się w obecnym składzie drużyny.

W chwili obecnej napastnik nadal zastanawia się jakie rozwiązanie wybrać dlatego, że również włodarze New York Cosmos chcą by pracował w ich klubie. Ogromny wpływ na decyzję Raula może mieć też jego rodzina, która świetnie czuje się w Stanach Zjednoczonych.

Autor: Joanna Foltynowicz, źródło: marca.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi