Real sensacyjnie przegrywa w Pucharze Króla

Real Madryt w kiepskim stylu przegrał w rozgrywkach Pucharu Króla w 1/8 rozgrywek 2:1 z Celtą Vigo! Jedyną bramkę dla “Królewskich” strzelił Cristiano Ronaldo!

Goście od pierwszych minut starali się narzucić własny styl gry. Real natomiast nie umiał stworzyć sobie sytuacji do strzelenia gola. To był prawdopodobnie jeden z najgorszych występów zespołu Mourinho w tym sezonie.

“Królewscy” nie radzili sobie w ofensywie i nie mogli przełamać obrony świetnie spisującej się Celty. Za to gospodarze mieli dużo sytuacji bramkowych z czego wykorzystali dwie w drugiej części gry. Najpierw Adána ponał Bermejo, a dwadzieścia minut później Bustos podwyższył na 2:0 .

Na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego bramkę kontaktową strzelił niezawodny Ronaldo. Jednak to było tylko honorowe trafienie podopiecznych Mourinho! Goście zasłużenie przegrali w Vigo i są jedną nogą poza rozgrywkami Copa Del Rey!

Rewanż na Santiago Bernabeu już w styczniu.

Celta Vigo – Real Madryt 2:1 (0:0)
Gol 1:0 Bermejo 56′
Gol 2:0 Bustos 78′
Gol 2:1 Cristiano 87′