

Real nie rezygnuje z Moraty
Real Madryt nie rezygnuje z transferu Alvaro Moraty. Hiszpański klub chce podjąć negocjacje z Juventusem Turyn latem w 2016 roku.
Napastnik jest wychowankiem "Królewskich", ale w barwach madryckiej drużyny nigdy nie otrzymał prawdziwej szansy. Z kolei w Juventusie zawodnik bardzo się rozwinął i stał się jednym z kluczowych piłkarzy w składzie "Starej Damy".
Władze włoskiego zespołu nie chcą podejmować żadnych negocjacji w sprawie transferu, ponieważ Morata to wciąż młody i rozwijający się zawodnik, który ma być przyszłym liderem "Bianconerrich" . Florentino Perez jest jednak pewny swego pamiętając o klauzuli zawartej przy okazji przenosin Hiszpana do Włoch. Real może odkupić atakującego za 32 miliony euro po zakończeniu sezonu i jeżeli takie będzie życzenie Rafy Beniteza to w Turynie będą musieli pożegnać się z piłkarzem.
Autor: Joanna Foltynowicz, źródło: marca.com
-
AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać












Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli












Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25








































