Real Madryt – Man City – gdzie oglądać, transmisja | 09.04.2024

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

Na stadionie Santiago Bernabéu w Madrycie, rozegrany zostanie pierwszy ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów sezonu 2023/24, gdzie Real Madryt zmierzy się z Manchester City. Pojedynek zaplanowany na wtorek, 09 kwietnia o godzinie 21:00, będzie można oglądać na żywo, zarówno przez transmisję telewizyjną, jak i online. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu.

Gdzie oglądać mecz Real Madryt – Man City?

Spotkanie Real Madryt – Manchester City można oglądać na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1, a transmisja online dostępna będzie na platformach Canal+online oraz Polsat Box Go.

Real Madryt – Man City, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Real Madryt – Manchester City nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online zapewniają wyłącznie platformy streamingowe, które wymagają wykupienia odpowiedniego pakietu.

Real Madryt – Man City, transmisja w Canal+online

Aby śledzić rywalizację Realu Madryt z Man City w Canal+online, konieczne jest posiadanie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł, dostępnego jako dodatek do subskrypcji Canal+, która dostępna jest w cenie 39 zł miesięcznie. Alternatywnie, dostępny jest również pakiet “Wielka Piłka” za 54 zł miesięcznie.

Platforma Canal+online umożliwia oglądanie meczu na różnorodnych urządzeniach, w tym na komputerach, smartfonach, tabletach oraz smart TV. Co ważne – możliwe jest korzystanie z usługi na dwóch urządzeniach jednocześnie, dzięki czemu można udostępnić konto drugiej osobie.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+online

Real Madryt – Man City, transmisja w Polsat Box Go

Transmisję spotkania Real Madryt – Man City oferuje także Polsat Box Go, gdzie za pakiet “Polsat Box Go Sport” pobierana jest opłata w wysokość 40 złotych na 30 dni. Klienci z wykupioną subskrypcją otrzymują dostęp do kanałów Canal+SPort 3, Eleven Sports, Polsat Sport, ale i do innych stacji sportowych. Platforma pozwala na oglądanie transmisji przez internetową stronę www oraz za pośrednictwem aplikacji na urządzeniach mobilnych i smart TV, z możliwością jednoczesnego korzystania z dwóch urządzeń.

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.