
Real Madryt dopina transfer Franco Mastantuono!
Transfer dopięty – 17-latek trafia z River Plate
Real Madryt sfinalizował transfer Franco Mastantuono, jednego z najbardziej utalentowanych pomocników młodego pokolenia. Argentyńczyk podpisał długoletni kontrakt i dołączy do klubu po ukończeniu 18 lat.
Kim jest nowy nabytek Królewskich?
Franco Mastantuono to ofensywny pomocnik, który przebojem wdarł się do pierwszej drużyny River Plate. Stał się najmłodszym strzelcem w historii klubu, a jego styl gry łączy dynamikę, technikę i dojrzałość taktyczną. Choć ma zaledwie 17 lat, już porównuje się go do największych gwiazd argentyńskiej piłki — Enzo Fernándeza czy Di Maríi.
Real Madryt zapłacił za niego 45 milionów dolarów, aktywując klauzulę wykupu zawartą w kontrakcie z River. Klub postawił na gracza, który idealnie wpisuje się w strategię budowy składu opartego na młodych, utalentowanych piłkarzach. Po transferach takich jak Vinícius, Rodrygo, Güler czy Endrick, Mastantuono to kolejny krok w stronę odświeżenia środka pola.
#WelcomeMastantuono
pic.twitter.com/hn10g3wdxO
— Real Madrid C.F. (@realmadrid) June 13, 2025
Królewscy nie zwalniają tempa – transfer Mastantuono to kolejny dowód na to, że chcą dominować nie tylko dziś, ale i w przyszłości. Pomocnik ma być inwestycją długoterminową, ale jednocześnie niektórzy widzą w nim gracza, który bardzo szybko może stać się realnym wzmocnieniem pierwszej drużyny. W Madrycie nie brakuje wiary, że Argentyńczyk to przyszła gwiazda La Liga.
-
Klubowe Mistrzostwa ŚwiataKMŚ 2025: Europejscy giganci w ćwierćfinałach
Kamil Gieroba / 30 czerwca 2025, 11:31
-
Klubowe Mistrzostwa ŚwiataKMŚ 2025: Poznaliśmy pierwszych ćwierćfinalistów
Kamil Gieroba / 29 czerwca 2025, 9:02
-
EkstraklasaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem
Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-
EkstraklasaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-
News dniaOficjalnie: Wiadomo, co dalej z Zalewskim. Jest komunikat
Kamil Gieroba / 24 czerwca 2025, 11:25
-
EkstraklasaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła
Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55