RB Lipsk ustaliło cenę za Xaviego Simonsa
Jak donosi Sky Germany, RB Lipsk może w lecie sprzedać Xaviego Simonsa, jeśli pojawi się oferta w wysokości 80 milionów euro.
Xavi Simmons występuje w RB Lipsk od 2023 roku. Zimą niemiecki klub zdecydował się wykupić Holendra z Paris-Saint Germain za 50 milionów euro. Niewykluczone jednak, że już po pół roku sprzedadzą swoją gwiazdę.
Byki nie będą utrudniały swojemu zawodnikowi odejścia, jeśli ten będzie tego chciał. Niemieckie media donoszą jednak, że na stoliku musi wylądować odpowiednia oferta. Chodzi tu o kwotę rzędu 80 milionów euro.
Wszystko może zależeć od tego, czy Lipsk wywalczy awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Na ten moment zespół zajmuje piąte miejsce w tabeli, tracąc do czwartego trzy punkty. Sam Simons w obecnej kampanii rozegrał 25 spotkań, w których strzelił osiem goli i zaliczył pięć asyst.
-

AktualnościReal Madryt wrócił do pomysłu transferu Alessandro Bastoniego. Inter stawia twarde warunki


















Michał Bosak / 27 lipca 2026, 19:25
-


AktualnościBarcelona nie planuje sprzedaży Ferrana Torresa. Klub chce przedłużyć kontrakt


















Michał Bosak / 27 lipca 2026, 19:08
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Zagłębie Lubin - Piast Gliwice (27.07.2026)


















Michał Bosak / 27 lipca 2026, 18:55
-


AktualnościReal Madryt i PSG walczą o gwiazdę RB Lipsk. Klub odrzucił ofertę wartą 100 milionów euro


















Michał Bosak / 27 lipca 2026, 18:44
-

AktualnościReal Madryt otwarty na sprzedaż Auréliena Tchouaméniego. W grę może wejść transfer Rodriego


















Michał Bosak / 27 lipca 2026, 15:05
-

AktualnościEmiliano Martínez chce odejść z Aston Villi. Juventus zainteresowany bramkarzem


















Michał Bosak / 27 lipca 2026, 14:42
































