Raymond Domenech: Dembélé nie potrafi myśleć jak gwiazda, Griezmann nie jest tym wojownikiem co kiedyś

fcnantes.com

źródło: fcnantes.com

Raymond Domenech w ostatnim wywiadzie dla “Cadena SER” wypowiedział się miedzy innymi o Antoine Griezmannie i Ousmane Dembélé. Nie były to z pewnością słowa uznania.

Antoine Griezmann i Ousmane Dembele mieli być lekiem na słabą dyspozycję FC Barcelony, jednak do tej pory nie spełnili w pełni oczekiwań zarządu i kibiców. Dlatego też były selekcjoner reprezentacji Francji, Raymond Domenech w wywiadzie z “Cadena SER” zabrał głos w sprawie dwóch zawodników “Blaugrany”

Przyznał, że Ousmane Dembele nie ma mentalności zwycięzcy, jednak mimo wszystko nie chciałby go sprzedawać – Problem Dembélé polega na tym, że on nie potrafi myśleć, jak gwiazda. Nie ma takiej mentalności, jaką dysponują Messi czy Ronaldo. Oni chcą wygrywać wszystko i w każdym meczu zdobywać bramki, a jemu tego brakuje. Jeśli jednak byłbym na miejscu władz FC Barcelony, nie zdecydowałbym się na sprzedaż Ousmane’a. Jest bowiem bardzo szybki i ma wiele atutów. Może pełnić na boisku wiele funkcji.

Oberwało się również koledze Dembele z klubu i reprezentacji, Antoine Griezmannowi. Według byłego trenera Francji, napastnik nie jest tym samym zawodnikiem, którego on zna – Jeśli chodzi o Griezmanna, to tak w reprezentacji, jak i w klubie, nie jest tym zawodnikiem, którego znałem. Kiedy trafił do Barcelony, to coś się z nim stało. Najgorsze jest to, że nie potrafi już robić takiej różnicy, jak kiedyś. Nie jest tym wojownikiem, którym był w Atlético. 

Griezmann w tym sezonie zdobył 14 goli i zaliczył 11 asyst w 40 spotkaniach, z kolei Ousmane Dembele w 35 meczach wpisywał się na liste strzelców 9-krotnie, asystując 4 razy.

Źródło: transfery.info


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *