

Ranocchia jedną nogą w Hull City
Potral Gazzetta.it informuje o zawarciu porozumienia pomiędzy Interem Mediolan a Hull City w sprawie wypożyczenia Andrei Ranocchiego do klubu z Premier League. W grę wchodzi wypożyczenie.
Włoski obrońca już dziś przejdzie testy medyczne przed wypożyczeniem. Pensję będzie opłacał mu angielski klub, podpisze sześciomiesięczną umowę, w której nie zawarto informacji o możliwym wykupie zawodnika.
Popularny Żaba przebywał wcześniej na wypożyczeniu w Sampdorii Genoa, jednak nie pokazał się tam z najlepszej strony. Warto jednak wspomnieć, że jeszcze parę lat temu, Andrea był ostoją defensywy Interu Mediolan oraz również kapitanem drużyny. Później nastąpił regres formy zawodnika, poskutkowało to brakiem występów w drużynie Nerrazuri. Aktualnie jest jednym z najbardziej antypatycznych zawodników w kadrze Interu Mediolan.
Ranocchia dołączył do Interu z Genoi w 2011 roku za kwotę 18,5 mln €.
-
AktualnościGórnik Zabrze - Fenerbahce wyjściowe składy. Znamy podstawowe jedenastki (29.07.2026)


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 19:29
-


AktualnościZnamy wyjściowe składy na mecz Lech Poznań - Aarhus (29.07.2026)


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 18:29
-


AktualnościReal Madryt przekroczył barierę 1,2 mld euro przychodów operacyjnych – historyczny rekord klubu


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 16:03
-


AktualnościJavier Tebas ostro skrytykował Gianniego Infantina po Mundialu 2026


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 15:22
-

AktualnościChelsea chce się pozbyć Nicolasa Jacksona – Aston Villa prowadzi rozmowy


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 14:57
-

AktualnościJoško Gvardiol przedłużył kontrakt z Manchester City do 2031 roku


















Michał Bosak / 29 lipca 2026, 14:25

































