Raków – Pogoń (11.05) – transmisja, gdzie oglądać?

TomaszKudala / Shutterstock.com

Mecz między Rakowem Częstochowa a Pogonią Szczecin odbędzie się w sobotę 11 maja 2024 roku o godzinie 20:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim w Częstochowie. Spotkanie to jest częścią 32. kolejki Polskiej Ekstraklasy. W niniejszym artykule przedstawione zostały szczegóły dotyczące oglądania transmisji telewizyjnej i online, w tym informacje, czy dostępna będzie transmisja bezpłatna.

Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin?

Spotkanie Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin będzie można obejrzeć na żywo w telewizji na kanałach Canal+4K Ultra HD oraz Canal+Sport 3. Transmisję online można śledzić na platformach Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl.

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin nie jest dostępna bezpłatnie. Spotkanie można oglądać wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+” dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo za 20 zł dostępny jest pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online umożliwia korzystanie z serwisu przez stronę internetową oraz w aplikacji mobilnej i na różnych urządzeniach, jak smartfony, tablety, oraz telewizory Smart TV. W Canal+online można oglądać transmisje na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala na współdzielenie dostępu do konta.

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, na której dostępna jest transmisja dzisiejszego meczu, jest Polsat Box Go. Dostęp do tej platformy można uzyskać po wykupieniu pakietu “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych, ważnego przez 30 dni. Pakiet ten oferuje dostęp do kanałów Polsatu Sport oraz innych stacji sportowych. Polsat Box Go pozwala na oglądanie transmisji na 2 urządzeniach jednocześnie, co umożliwia dzielenie się dostępem z inną osobą.

Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin, lista platform oferujących transmisjęDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.