

Raheem Sterling przedłużył umowę z Manchesterem City
23-letni Raheem Sterling przedłużył kontrakt z Manchesterem City do końca czerwca 2023 roku. Reprezentant Anglii będzie inkasował 300 tysięcy funtów tygodniowo.
Poprzednia umowa miała wygasnąć w końcem przyszłego sezonu. Dzięki nowemu kontraktowi Raheem Sterling będzie jednym z najlepiej opłacanych zawodników Premier League. - Cieszę się, że mogłem przedłużyć kontrakt z Man City, w którym rozwijam się perfekcyjnie - powiedział Sterling.
Raheem Sterling, który w bieżącej kampanii ligowej zdobył sześć bramek dołączył do "The Citizens" z Liverpoolu za 49 mln euro w 2015 roku.
Ohhhhhhhhh yes!#FridayFeeling or what, guys?! ? pic.twitter.com/gIdfkFUeeX
— Manchester City (@ManCity) 9 listopada 2018
-
AktualnościAncelotti zapowiada zmiany przed meczem z Haiti. Brazylia zagra bez NeymaraNowacki / 19 czerwca 2026, 14:55
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Brazylia - Haiti? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 14:47
-


AktualnościSzkocja - Maroko przewidywane składy. Kto zagra? | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 14:13
-


AktualnościScaloni przed dylematem napastnika: Martínez czy Álvarez przed meczem z AustriąNowacki / 19 czerwca 2026, 14:07
-

AktualnościUSA – Australia: hit grupy D w Seattle o 21:00Nowacki / 19 czerwca 2026, 13:40
-

AktualnościNeymar nie zagra z Haiti – pozostaje w New Jersey, by przygotować się do meczu ze SzkocjąNowacki / 19 czerwca 2026, 12:58





































