Rafał Kurzawa blisko powrotu do Górnika Zabrze

Rafał Kurzawa, Bernardo Silva / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Rafał Kurzawa jest bardzo blisko powrotu do Górnika Zabrze, z którego w 2018 roku odszedł do francuskiego Amines. –  Jak słyszę Rafał Kurzawa blisko Górnika Zabrze. Zaawansowane rozmowy – napisał Piotr Koźmiński z WP Sportowe Fakty. 

Rafał Kurzawa reprezentował barwy Górnika Zabrze w latach 2012-2018, z krótką przerwą na wypożyczanie do ROW-u Rybnik. Dobrą postawą na boiskach ekstraklasy zwrócił na siebie uwagę ówczesnego selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałkę, który powołał go na turniej finałowy mistrzostw świata w 2018 roku. Po zakończeniu mundialu Kurzawa podpisał kontrakt z Amines, ale kompletnie nie potrafił się we Francji odnaleźć.

Mierzący 1,82 cm wzrostu skrzydłowy był wypożyczany do ligi duńskiej do FC Midtyjlland i Esbjerg fB. Swoich skandynawskich wojaży także nie może zaliczyć do udanych. W październiku ubiegłego roku wrócił do Amines, z którym rozwiązał kontakt za porozumieniem stron. Rafał Kurzawa od ponad 130 dni pozostaje bez klubu, ale możliwe, że sytuacja ta ulegnie zmianie.

Jak poinformował Piotr Koźmiński z portalu WP Sportowe Fakty, Rafał Kurzawa prowadzi zaawansowane rozmowy z Górnikiem Zabrze. – Sprawy nabrały przyspieszenia. Jak słyszę Rafał Kurzawa blisko Górnika Zabrze. Zaawansowane rozmowy. Sprawa bardzo świeża – napisał dziennikarz na Twitterze,

Kurzawa w klubie z Roosevelta 81 rozegrał 118 meczów. Strzelił 10 bramek i dołożył do tego 37 asyst.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *