Rafael Leao został zaoferowany Realowi Madryt

Rafael Leao

Zdjęcie: AC Milan

La Gazzetta dello Sport donosi, że Jorge Mendes zaoferował Rafaela Leao Realowi Madryt. Królewscy z drugiej strony nie będą „rozbijać banku” dla Portugalczyka.

Kontrakt 23-letniego Leao na San Siro wygasa w czerwcu 2024 roku, ale negocjacje w sprawie przedłużenia, jak dotąd do niczego nie doprowadziły. Agent wychowanka Sportingu, zaoferował go Realowi Madryt w zeszłym miesiącu, ale giganci z La Liga nie są chętni do złożenia potężnej oferty za 23-latka, biorąc pod uwagę, że mają już Viniciusa z lewym skrzydle.

Mendes kontaktował się z dyrektorami Los Blancos w lutym, ale negocjacje nie były kontynuowane. Portugalski agent wciąż jest w gronie przedstawicieli Leao, nawet jeśli rodzina napastnika podpisała kontrakt z prawnikiem Tedem Dimvulą, który ostatnio wypowiadał się w imieniu Leao, upierając się, że jego klient chce pozostać w Mediolanie.

Nic nie wskazuje, by Leao miał w najbliższym czasie wykonać ruch, a lato będzie ostatnim momentem dla Milanu, żeby zarobić na nim. Mistrzowie Włoch ulegli w sobotę z Fiorentiną (1:2), a reprezentant Portugalii był zawieszony za nadmiar kartek.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x