Radosław Kucharski: Mocno pracujemy nad wzmocnieniami

Legia Warszawa

Artur Boruc, Legia Warszawa | fot. Mikołaj Barbanell

– Mocno pracujemy nad wzmocnieniami. Mam nadzieję, że wspólnie z naszym klubowym zespołem skautów, będzie mogli za kilka, kilkanaście dni doprowadzić do umiejętnych wzmocnień i odpowiednio poprawić jakość w drużynie – stwierdził Dyrektor Sportowy Legii Radosław Kucharski, który w niedzielę dotarł na zgrupowanie w Dubaju.

– Okienko transferowe jest długie i ciężko jest cokolwiek zaplanować. Nie jesteśmy przecież jedynym klubem, który porusza się wokół piłkarzy. Chcielibyśmy, żeby ci zawodnicy dołączali do nas jak najszybciej, ale zaczęliśmy dopiero okienko transferowe w Europie i dużo może się jeszcze na rynku zmienić. Zakładamy przede wszystkim jakość piłkarza, który do nas dołączy, a na razie jesteśmy cierpliwi. Na tę chwilę, na tapecie mamy trzy nazwiska, ale zobaczymy jak dalej potoczy się sytuacja – dodał.

Od niemal tygodnia Legia przebywa w Dubaju, przygotowując się do wiosennej rundy. Rywalizację wznawia od wyjazdowej konfrontacji ligowej z Podbeskidziem Bielsko-Biała, 31 stycznia.

Źródło: Legia Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *