Q&A z Danim Alvesem: Barcelona czy Sevilla?

Dani Alves

W ostatnim czasie były piłkarz Barcelony, Dani Alves wziął udział w sesji Q&A na Instagramie. Doświadczony piłkarz wypowiedział się na temat swojego przyjaciela Lionela Messiego, odejścia z Barcelony oraz związku z Katalonią i Sevillą.

Kogo wolisz bardziej: Cristiano Ronaldo, czy Leo Messi?

– Pomimo wielkości tej dwójki, obraz jest bezcenny. Najtrudniejszym rywalem, z którym przyszło mi się mierzyć był niewątpliwie Sergio Ramos.

Dani Alves

Kontrowersje związane z opuszczeniem Camp Nou w 2016 roku dołączając do Juventusu oraz Paris Saint-Germain.

– Nie wierzyłem w dyrekcje, które wtedy rządziły. Później okazało się, że miałem rację. Jestem pierwszą osobą, która to powiedziała. Niektórzy uważają, że jestem szalony, ale ja jestem pozytywnym gościem.

Dani Alves

Wolisz Sevillę, czy Barcelonę?

– To tak, jakbyś zapytał, kogo lubisz bardziej, swoją mamę czy tatę?

Uważany za jednego z najlepszych prawych obrońców w historii piłki nożnej przez osiem lat reprezentował barwy Barcelony, do której przeniósł się w 2008 roku z Sevilli.

Reprezentant Brazylii w barwach Barcelony sześciokrotnie zdobywał mistrzostwo La Liga, czterokrotnie Copa del Rey, czterokrotnie Superpuchar Hiszpanii, trzykrotnie Champions League, trzykrotnie Superpuchar i Klubowe Mistrzostwa Świata. W trakcie długoletniej przygody z piłką nożną w barwach Brazylii wystąpił w ponad 100 spotkaniach dwukrotnie wygrywając Copa America i Confederations Cup.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *