Pulisic: Nie wszystko idzie po mojej myśli

Pulisic

Zdjęcie: Premier League.com

Kolejny piłkarz wyraża niezadowolenie ze swojej sytuacji w Chelsea.

Całkiem niedawno fani “The Blues” żyli wokół wywiadu Romelu Lukaku. Belgijski napastnik przyznawał, że nie do końca odnajduje się w systemie Thomasa Tuchela. No i stwierdził iż z perspektywy czasu żałuje, że został zmuszony do odejścia z Interu.

Najwyraźniej w ślady Lukaku postanowił pójść Christian Pulisic. W czwartek NBC Sports opublikowało wywiad z Amerykaninem, który skomentował jego rolę w Chelsea.

– W tym sezonie mam wiele wzlotów i upadków. Nie wszystko idzie po mojej myśli. Będę starać się dalej, mając nadzieję, że te sytuacje nie będą miały wpływu na moją grę dla reprezentacji. Cieszę się, że jestem na tym zgrupowaniu. Ale kiedy tu przyjeżdżam, zewsząd słyszę pytania: „jak tam w Chelsea?”, co z tym, co z tamtym… To czasem trudne. Pod względem mentalnym czasem daje mi się to we znaki, ale mimo to zawsze cieszę się na zgrupowania. Uwielbiam grać z tymi chłopakami, tutaj mogę tak po prostu cieszyć się grą – stwierdził Pulisic – Często nie grałem na pozycji, na której bym chciał. Choć jasne jest, że to istotne, by być wszechstronnym, móc grać na różnych pozycjach, zdobywać inne umiejętności. Wiele się nauczyłem, mam nadzieję, że w najbliższych meczach będę na właściwym miejscu i będę czuć się bardziej komfortowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x