PSG wciąż marzy o transferze Cristiano Ronaldo

Ronaldo

as.com

W Paryżu pragną utworzyć supertrio w linii ataku – Mbappe, Neymar i właśnie Portugalczyk.

Ronaldo, rzekomo niezbyt zadowolony z pobytu w Juventusie, a przede wszystkim z poczynań tego klubu w Lidze Mistrzów, nie wyklucza opuszczenia Turynu. Takie informacje pojawiały się latem, po odpadnięciu „Bianconerich” z Champions League i pojawiają się teraz. Według „CalcioMercato”, PSG mogłoby ruszyć po Cristiano latem przyszłego roku, celem uformowania gwiazdorskiej obsady formacji ofensywnej.

35-latek jednak ma umowę do 2022 roku, chociaż kolejne niepowodzenie Juve na arenie europejskiej może go skłonić do poszukania nowego wyzwania. Ekipa z Paryża, jako finalista ubiegłej edycji, stanowi atrakcyjny kierunek w kontekście walki o zwycięstwo w Champions League. Ponadto Ronaldo nigdy nie występował w Ligue 1, więc byłaby to znakomita okazja do podbicia kolejnej ligi w końcowym etapie kariery.

źródło: as.com


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.