PSG – Rennes (25.02) – gdzie oglądać, transmisja

sbonsi / Shutterstock.com

W niedzielę, 25 lutego, o godzinie 17:05, na stadionie Parc des Princes w Paryżu, odbędzie się spotkanie pomiędzy PSG a Rennes. Będzie to starcie w ramach 23. kolejki francuskiej Ligue 1. Nasz artykuł zawiera szczegółowe informacje dotyczące możliwości obejrzenia tego meczu na żywo, zarówno poprzez transmisję telewizyjną, jak i online.

Gdzie oglądać mecz PSG – Rennes?

Spotkanie PSG – Rennes będzie można śledzić na kanałach telewizyjnych Canal+Sport 5 oraz Eleven Sports 4. Oglądanie meczu jest też możliwe w internecie na platformach Canal+online, Polsat Box Go, WP Pilot oraz w bezpłatnych serwisach Fortuna TV i STS TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

PSG – Rennes – transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu PSG – Rennes można oglądać w serwisie Fortuna TV. Aby uzyskać dostęp, wymagane jest zarejestrowanie konta, dokonanie wpłaty na konto gracza oraz postawienie zakładu. Dla nowych użytkowników Fortuna oferuje atrakcyjny pakiet bonusów o wartości 330 zł. Transmisję można śledzić zarówno na stronie internetowej, jak i na urządzeniach mobilnych za pomocą aplikacji.

Transmisję meczu za darmo oferuje również STS TV dla zarejestrowanych użytkowników, którzy dokonają depozytu oraz postawią zakład. Nowi klienci mogą liczyć na bonusy na start o wartości 1660 zł. STS TV umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach – na komputery usługa STS TV jest oferowana w formie strony internetowej, a na smartfony i tablety jako aplikacja.

PSG – Rennes – transmisja online (serwisy streamingowe)

Aby oglądać transmisję online z meczu PSG – Rennes w WP Pilot, konieczne jest zarejestrowanie konta oraz wykupienie dostępu do pakietu “Eleven”, który dostępny jest już za 14,99 zł za 30 dni. Transmisja dostępna jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację na różnorodne urządzenia, co umożliwia dostęp do meczu w dowolnym miejscu i czasie,

Dla osób zainteresowanych platformą Canal+online , dostępny jest pakiet “Canal+” w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące), z możliwością dodania pakietu kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 zł. Dostęp do transmisji jest możliwy zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji na różne urządzenia.

Ostatnią platformą, na której można śledzić dzisiejsze spotkanie, jest Polsat Box Go. Aby uzyskać dostęp do transmisji, należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. Pakiet ten umożliwia dostęp do szerokiej oferty kanałów sportowych, w tym Eleven Sports. Transmisja w Polsat Box Go jest dostępna poprzez stronę oraz aplikację, co zapewnia wygodę oglądania na różnych urządzeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x