PSG o krok od przedłużenia kontraktu z Messim

Messiego

Zdjęcie: Paris Saint-Germain

Kontrakt Leo Messiego z PSG wygasa wraz z dniem 30 czerwca 2023 roku. Władze paryskiego klubu są dobrej myśli, że uda im się zatrzymać świetnego Argentyńczyka na dłużej.

W obecnym sezonie Messi zdobył 12 goli i dołożył 14 asyst dla Paryżan we wszystkich rozgrywkach. W 2021 roku przeniósł się z Francji do słonecznej Hiszpanii na zasadzie dwuletniej umowy. Prezydent zespołu, Nasser Al-Khelaifi jest świadomy, tego od stycznia jego gwiazda będzie mogła prowadzić rozmowy z potencjalnymi, nowymi pracodawcami.

Jak donosi „Sport.es”, władze PSG są pozytywnej myśli wobec przyszłości zawodnika w Paryżu. Według nich, sukces w mistrzostwach światach może spowodować, że piłkarz będzie chciał zostać w Paryżu i przedłużyć kontrakt jeszcze o rok.

Rozmowy z zawodnikiem mają odbyć się w niedalekiej przyszłości: – Nie mogę więcej powiedzieć o Messim, ponieważ mamy plan, aby porozmawiać z nim po powrocie z mundialu.

Nasser Al-Khelaifi dodał też, że chciałby zatrzymać fenomenalnego Kyliana Mbappe – Oczywiście, że chcemy zatrzymać ich obu [Messiego i Mbappe]. To najlepsi zawodnicy i najlepsi strzelcy tych mistrzostw świata.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x