

PSG ma nadzieję na wykup Florenziego
Według informacji „L’Équipe”, Alessandro Florenzi ma zostać wykupiony z Romy i definitywnie stać się piłkarzem PSG.
Włoch jest obecnie wypożyczony na rok z AS Romy do PSG. Paryżanie są bardzo zadowoleni z jego dyspozycji i mają nadzieję na to, że uda się go wykupić. Sam obrońca również jest zainteresowany dłuższą perspektywą gry na Parc des Princes. Potwierdzają to informacje, że już przy uzgadnianiu szczegółów wypożyczenia poruszano także temat jego indywidualnego kontraktu. Wiązałby on obie strony na najbliższe cztery lata.
Kolejnym powodem przemawiającym za zatrzymaniem Florenziego w Paryżu jest okazyjna cena. Według zapisu umieszczonego w umowie, klauzula odejścia miałaby wynosić zaledwie 9 milionów euro. Jest to promocja, jak za tak klasowego prawego obrońcę.
Alessandro Florenzi wystąpił w 25. meczach dla PSG, zdobył w nich dwa gole i miał jedną asystę.
-
AktualnościSuperpuchar Francji: Luis Enrique zaprzecza, że mecz z Olympique Marsylią to zemstaDamian Nowacki / 8 stycznia 2026, 15:03
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-

EkstraklasaKolejny Polak wróci do Ekstraklasy? Miał wielkiego pecha zagranicą





Kamil Gieroba / 19 czerwca 2025, 11:06
-

EkstraklasaWidzew finalizuje głośny powrót





Kamil Gieroba / 18 czerwca 2025, 10:29








































