PSG i Tottenham wezmą udział w interesującej wymianie?

Tanguy Ndombele

premierleague.com


Paris Saint Germain nie rezygnuje z pozyskania Tanguya Ndombele. Po pierwszej odmowie „Kogutów”, gdzie w ramach wymiany za Francuza zaoferowany został Leandro Paredes, PSG oferuje innego zawodnika.

Paryski klub nie odpuszcza negocjacji z Tottenham w sprawie Tanguya Ndombele. I choć wstępna oferta została odrzucona przez ekipę „Kogutów”, oba zespoły wciąż mają nadzieje na dojście do porozumienia.

Sam zawodnik chętnie rozpatruje się na możliwość powrotu do ojczyzny. Jak podaje „Daily Mail”, w grę wchodzi tutaj wypożyczenie pomocnika. Tottenham jest skłonny to uczynić, jeśli PSG pokryje pełną kwotę pensji Ndombele. Aktualnie wynosi ona 240 tysięcy euro tygodniowo.

Tottenham odrzucił ofertę wymiany, w której do Londynu miały powędrować Leandro Paredes. Piłkarz nie jest w kręgu zainteresowań Antonio Conte. Jednak Włoch jest zainteresowany innym zawodnikiem z kadry PSG. Jest nim Georginio Wijnaldum.

Holender nie pełni we Francji pierwszoplanowej roli, więc klub może być skłonny wiązać udział w wymianie za Ndombele. W grę wchodziłoby prawdopodobnie także wypożyczenie byłego zawodnika Liverpoolu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.