PSG i Ajax chcą zatrzymać Rabiota oraz De Jonga

serpentsofmadonnina.com


Adrien Rabiot oraz Frank de Jong będą głównymi celami w letnim okienku transferowym, choć obie operacje nie będą łatwe do zrealizowania. PSG oraz Ajax Amsterdam zrobią wszystko, by zatrzymać obu zawodników u siebie lub chociaż spróbują podnieść cenę za utalentowanych pomocników.

Przypadek 23-letniego Adriena Rabiota jest wyjątkowy. Pomimo napiętej relacji z dyrektorem sportowym Antero Hernrique Francuz orędownika ma w osobie Thomasa Tuchela, który chciałby, by przedłużono z nim kontrakt. Umowa z mistrzami Francji wygasa bowiem w czerwcu 2019 roku. – Uwielbiam pracować z Rabiotem – powiedział w poniedziałek szkoleniowiec PSG. – Ma wielki potencjał i jest wyszkolony w klubie i bardzo ważne jest, by mieć w klubie takich piłkarzy – dodał Tuchel.

Adrien Rabiot może już 1. stycznia rozpocząć rozmowy z ewentualnymi przyszłymi pracodawcami bez żadnych przeszkód. Inaczej sytuacja wygląda z Frankiem de Jongiem, który ma ważny kontrakt z Ajaxem na następne cztery lata. Dyrektor sportowy z Amsterdamu, Marc Overmars potwierdził, iż Duma Katalonii złożyła dwie ofert za 21-latka, lecz nie były one obiektywne jak określił Holender. Overmars przyznał, że FC Barcelona może wrócić z ofertami po De Jonga, lecz odpowiedź będzie taka sama.

źródło: mundodeportivo.es


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.