PSG chciało wielkiej wymiany z Realem Madryt

https://twitter.com/KMbappe/status/1369773483312439304/photo/1

Fabrizio Romano ujawnił ciekawą informację. Paris-Saint Germain było gotowe oddać Realowi Kyliana Mbappe, ale w zamian chciało Viniciusa Juniora. 

Niedawno zakończone letnie okienko transferowe zafundowało nam od groma niespodzianek. Swoje kluby zmienili Cristiano Ronaldo czy Leo Messi i mało brakowało, aby do wymienionej dwójki dołączył Kylian Mbappe.

Nie jest żadną tajemnicą to, że Real Madryt już od dawna walczy o podpis młodego Francuza. Tego lata włodarze “Królewskich” dwoili się i troili aby ściągnąć do stolicy Hiszpanii napastnika. PSG sukcesywnie odrzucało coraz to nowsze oferty “Los Blancos” i ostatecznie Mbappe został na Parc des Princes.

Dobrze poinformowany Fabrizio Romano w swoim podcastcie “Here We Go” ujawnił, że wicemistrzowie Ligue 1 oprócz gotówki za swoją gwiazdę chcieli także.. Viniciusa Juniora. Taką opcję jednak stanowczo odrzucał Florentino Perez i ostatecznie fani madryckiego klubu muszą poczekać na transfer obecnego Mistrza Świata przynajmniej rok. Wtedy też umowa 22-latka z Paris-Saint Germain dobiega końca.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *