PSC Eindhoven przedstawiło warunki Manchesterowi United ws. Cody’ego Gakpo

psv.nl

W Manchesterze United muszą spełnić dwa warunki, aby związać się z Codym Gakpo. PSV Eindhoven czeka na styczniowe oferty.

Dyrektor PSV, Marcel Brands przekazał Czerwonym Diabłom, jakie kroki muszą wykonać, żeby sfinalizować transfer holenderskie rewelacji w styczniu. Pokazuje cudowną formę w Eredivisie, Lidze Europy, a potwierdzeniem były występy w mistrzostwach świata w Katarze, gdzie zdobył trzy bramki.

Nie pojawiają się pytania, czy w ogóle opuści Holandię, lecz czy odejdzie w styczniowym okienku. Z Premier League zainteresowanie 23-latkiem wyraziły Man Utd, Liverpool, Southampton i Leeds United. Wydaje się, że Liverpool dąży obecnie do innych celów. Do Świętych oraz The Peacocks wątpliwe, żeby się wybrał, ponieważ nie grają w Europie. W związku z tym klub z Old Trafford wydaje się być faworytem, by złapać Gakpo w sidła.

Wcześniej wypowiadał się o chęci dołączenia do Czerwonych Diabłów. Być może jest to zasługa ich holenderskiego menedżera Erika ten Haga, który już przyjął na pokład Lisandro Martineza i Brazylijczyka Antony’ego z Eredivisie.

W United muszą spełnić wymagania PSV, które oczekuje około 60 milinów euro. Po drugie muszą spełnić odpowiednią ścieżkę rozwoju. Głównym sposobem byłoby powiedzenie z góry, że jest następcą Cristiano Ronaldo. Kierunek pod wodzą Erika ten Haga jest jasny, a United w 1/8 finału Ligi Europy zmierzy się z Barceloną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.