Przyszłość Calluma Hudsona-Odoi wyjaśniona?

skysports.com

Skrzydłowy Chelsea Callum Hudson-Odoi jest bliski podpisania nowej umowy z klubem, na mocy której ma zarabiać 180 tysięcy funtów tygodniowo.

Nastolatkiem mocno interesował się między innymi Bayern Monachium. Bawarczycy złożyli za Anglika aż cztery oferty, jednakże nie udało im się namówić go na przenosiny do Niemiec. 

Przez pół roku toczyły się negocjacje dotyczące przedłużenia kontraktu z Chelsea. W przeciągu kilku ostatnich dni reprezentanci Odoia doszli do ustnego porozumienia z dyrekcją ekipy ze Stamford Bridge. Nie ustalono jeszcze natomiast długości kontraktu oraz nowego numeru na koszulce dla 18-latka.

Na pozostanie reprezentanta Anglii w Londynie mocno nalegał nowy szkoleniowiec The Blues – Frank Lampard. Były trener Derby County uważa, że Hudson-Odoi stanowi przyszłość Chelsea:

– To zawodnik, który dostał się do pierwszej drużyny z akademii. Może być kluczowy zarówno dla Chelsea, jak i dla reprezentacji. Oczywiście chcemy, aby z nami został oznajmił.

Hudson-Odoi  zmaga się obecnie z zerwanym ścięgnem Achillesa, jednak na łamach mediów społecznościowych napisał, że liczy na szybki powrót do zdrowia.

źródło/fot.: Sky Sports

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *