Przedstawiciele Raheema Sterlinga rozpoczęli rozmowy z Realem Madryt

premierleague.com

Władze Realu Madryt kontaktowały się z przedstawicielami Raheema Sterlinga – donosi Sam Lee, dziennikarz portalu “Theathletic”.

24-letni Anglik jest błyskotliwym i zabójczo skutecznym zawodnikiem w Premier League. Nie ma żadnej wątpliwości, że Raheem Sterling imponuje techniką i boiskową inteligencją, dlatego nie mogą dziwić zakusy Realu Madryt. Dziennikarz Sam Lee przekonuje, iż “Królewscy” kontaktowały się ze skrzydłowym i będzie kolejnym piłkarzem, który przeniesie się do tego klubu z Premier League. W ewentualnych przenosinach Anglika do ligi hiszpańskiej ważną rolę może odegrać Pep Guardiola. Zdaniem reportera wielu zawodników uzależnia swoja obecność w Manchesterze City od długości pobytu hiszpańskiego menedżera w klubie. Legenda FC Barcelony, Xavi uważa, że Raheem Sterling będzie kandydatem do zastąpienia Leo Messiego i Cristiano Ronaldo w światowym futbolu.

We wszystkich rozgrywkach tego sezonu Raheem Sterling wystąpił w siedmiu spotkaniach, w których zdobył sześć bramek. Umowa 53-krotnego reprezentanta Anglii ważna jest do czerwca 2023 roku. Ekipa Pepa Guardioli po sześciu seriach gier jest wiceliderem i do liderującego FC Liverpoolu traci pięć “oczek”.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *