Probierz: Znam Michniewicza bardzo dobrze i wiem, że spróbuje nas zaskoczyć

Michał Probierz

Michał Probierz / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Na mecze z Legią wszyscy czekają. Szkoda jedynie, że ten mecz odbędzie się bez publiczności. To zawsze dodaje smaczku. – stwierdził szkoleniowiec Cracovii Michał Probierz przed meczem z Legią Warszawa.

“Pasy” w niedzielę podejmą wiceliderów w PKO Ekstraklasie – Legię Warszawa.
Na pewno zdecydowanie poprawiła się gra defensywna Legii. Akcenty są dużo bardziej zrównoważone, to jest zupełnie inny zespół. Czeka nas bardzo ciężki bój. Znam Czesława Michniewicza bardzo dobrze i wiem, że spróbuje nas zaskoczyć. Jednak największym zaskoczeniem dla trenerów w okresach przedmeczowych jest teraz to, czy jak obudzimy się rano, to będziemy mieli do dyspozycji wszystkich zawodników – ocenił Probierz.
W meczu Pucharu Polski zagrała większość zawodników. Niektórzy wchodzą i mogą się pokazać. Na pewno cieszy to, że z coraz lepszej strony pokazuje się Thiago. Widać też, że po kontuzjach i paru meczach w drugiej drużynie do dobrej dyspozycji powoli dochodzi Pik. Patryk Zaucha grał we wcześniejszych meczach, teraz może zagrał nieco gorzej w Pucharze, lecz nie można go skreślać. Ci zawodnicy wykorzystali to, że niektórzy mieli urazy – podsumował trener “Pasów”.

Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *