Probierz chce powrotu obrońcy?

laczynaspilka.pl

Michał Probierz wkrótce ogłosi skład na listopadowe mecze reprezentacji Polski,. Jednak nie jest jeszcze pewne, czy znajdzie się w nim Jan Bednarek. Menedżer Southampton, Russell Martin, w ostatnich wypowiedziach zajął stanowisko na temat tego gracza.

Stoper. który zebrał 52 występy w reprezentacji kraju, był  nieobecny podczas październikowego zgrupowania, mimo że prezentuje się doskonale w barwach Southampton. Po spadku tego zespołu z Premier League, obrońca postanowił pozostać w klubie, wykazując chęć pomocy w walce o ponowny awans.

Ostatnie wyniki zespołu “Świętych” budzą optymizm, a postawa samego Bednarka na boisku staje się coraz bardziej imponująca. Russell Martin, menedżer drużyny, również zabrał głos na temat jego gry.

– Janny B? Kocham go – zaczął szkoleniowiec.

– Niezwykle podoba mi się obserwowanie jego rozwoju w ostatnim czasie. Jest szefem na boisku. Mówi zawodnikom, co mają robić i jak wychodzić po piłkę. To wymaga dużej odwagi i wzięcia na siebie odpowiedzialności. Spędzam dużo czasu na rozmowach z nim. To prawdziwy lider.

– Omawiam z nim elementy gry, ponieważ uważam, że z nim można je ulepszać. Jest niezwykle inteligentny i elokwentny – dodał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x