Prezes PZPN: Nie zamierzamy robić obniżek cen biletów z powodu słabszego rywala

Polska

Kibice - reprezentacja Polski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Nie mamy zamiaru się licytować i robić obniżek po 10 zł z okazji przyjazdu teoretycznie słabszego rywala – tłumaczy Cezary Kulesza o biletach na spotkania kadry narodowej.

Polacy w sobotę zmierzą się w Warszawie z najsłabszym rywalem w el. MŚ, a więc San Marino (godz.20:45). Nie brakuje opinii, że zw względu na mniej prestiżowego rywala, ceny biletów powinny być nieco zróżnicowane od tych, jakie obowiązywały m.in. na starcie z Anglikami. Z taką polityką nie zgadza się nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

– To jest bardzo zdrowe podejście i będziemy się go trzymać. Nie mamy zamiaru się licytować i robić obniżek po 10 zł z okazji przyjazdu teoretycznie słabszego rywala – opowiada Kulesza w “Interii”. – Przychodzi się na mecz reprezentacji Polski, na którą obowiązują stałe ceny – dodaje.

Po raz 57. w reprezentacji zagra Łukasz Fabiański, dla którego przygotowano specjalne pożegnanie z tej okazji. Prezes przyznaje dalej w rozmowie, że powinniśmy przyzwyczajać kibiców do przychodzenia na swoje drużyny. – Zawsze się dziwiłem, że w lidze na przyjazd Legii stawia się komplet, a na innych rywali sprzedawanych jest znacznie mniej biletów. Kibic powinien chodzić na swoich, niezależnie od tego, czy grają z Rakowem czy GKS-em Katowice – oznajmia.

źródło: sport.interia.pl / własne


1 thought on “Prezes PZPN: Nie zamierzamy robić obniżek cen biletów z powodu słabszego rywala

  1. Niestety nie ma biletów na portalu Łączy Nas Piłka. Zgarnęły je wojewódzkie związki piłki nożnej i rozprowadzają wśród sobie znajomych. Jeśli ktoś z Państwa ma wolne bilety ( 3 dorosłe i 1 dziecko) proszę o kontakt pod tel. 502625440.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.