Prezes Bayeru Leverkusen: Któregoś dnia Alonso tam trafi

Alonso Bayer

Fot. Bayer Leverkusen

Xabi Alonso w najbliższym sezonie zostanie jeszcze w Bayerze Leverkusen.

Prezes Bayeru Leverkusen, Fernando Carro, zabrał głos w sprawie potencjalnego przejścia Hiszpana do Realu Madryt.

Sukces Alonso na niemieckiej scenie

Niepokonany przez ostatnie 43 mecze, w swoim debiutanckim sezonie jako pełnoprawny trener, Xabi Alonso zdecydowanie zaznaczył swoją obecność na niemieckiej i europejskiej arenie piłkarskiej. Wyjątkowe umiejętności taktyczne Hiszpana zaowocowały tytułem mistrzowskim w Niemczech, co nie umknęło uwadze największych klubów kontynentu.

Pod wodzą Alonso, Bayer Leverkusen nie tylko triumfował, ale także zbudował solidną podstawę do przyszłych sukcesów. To może być kluczowe w kontekście jego przyszłej kariery trenerskiej.

Możliwa przyszłość Alonso w Realu Madryt

Odnosząc się do ostatnich doniesień, Fernando Carro przyznał, że Xabi Alonso mógłby kiedyś rozważyć propozycję z Realu Madryt. “To możliwe, że pewnego dnia Xabi zostanie szkoleniowcem Realu Madryt,” skomentował Carro. To skłania do przemyśleń na temat potencjalnych przesunięć na trenerskiej szachownicy wielkich klubów.

Choć obecna umowa Carlo Ancelottiego z madryckim klubem obowiązuje do 2026 roku, spekulacje na temat przyszłości Alonso zdają się nieustannie narastać, z Bayerem Leverkusen jako aktualnym i stabilnym przyczółkiem dla dalszej kariery trenerskiej Hiszpana.

Źródło: ASDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.