blank
Udostępnij:

Premier League: Udany debiut Arne Slota w Premier League. Liverpool wygrywa z Ipswich Town

W pierwszym sobotnim spotkaniu Premier League, beniaminek Ipswich Town, uległ Liverpoolowi 0:2 u siebie.

Pierwsza połowa tak naprawdę nie wyróżniała się niczym szczególnym. Mieliśmy kilka zrywów z jednej i drugiej strony, jednak nie wynikło z tego nic poważnego. Na gole musieliśmy czekać do drugiej połowy. Najpierw niebezpieczny strzał oddał Mohamed Salah. Później mogliśmy mieć karnego dla Ipswich, jednak sędzia po konsultacji z VAR-em anulował decyzję, ponieważ zawodnik gospodarzy był na spalonym. W 60' minucie Mohamed Salah wykazał się prawdziwym kunsztem, zagrywając piłkę do Diogo Joty, który otworzył wynik spotkania. Po pięciu minutach to Egipcjanin wpisał się na listę strzelców, przejmując odbitą piłkę i ustalając wynik spotkania. Ipswich Town wróciło do Premier League, ale swój pierwszy mecz niestety przegrało. Liverpool wywozi do Merseyside trzy punkty!

17.08.2024r., 1. kolejka Premier League, Portman Road (Ipswich)

Ipswich Town 0:2 Liverpool