Premier League: Pewne zwycięstwo “Kanonierów”

W meczu 5. kolejki angielskiej Barclays Premier League Aston Villa Birmingham uległa u siebie Arsenalowi Londyn 0:3. Całe spotkanie w bramce “Kanonierów” rozegrał Wojciech Szczęsny.

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania i to w odstępie zaledwie czterech minut. Do siatki trafiali kolejno: Mesut Ozil, Danny Welbeck i samobójczym trafieniem Ally Cissokho. Londyńczycy przerwali tym samym passę trzech remisów z rzędu.

Aston Villa Birmingham – Arsenal FC 0:3 (0:3)
Gol 0:1 – 32′ – Mesut Ozil
Gol 0:2 – 34′ – Danny Welbeck
Gol 0:3 – 36′ – Ally Cissokho (sam.)