Premier League Newsbrief #5 – Benitez zniesmaczony, Guardiola spokojny

scroll.in


Premier League Newsbrief, czyli codzienny przegląd najciekawszych wiadomości, wypowiedzi i plotek z najpopularniejszej ligi piłkarskiej świata.

Wypowiedzi trenerów:

Pep Guardiola: Wciąż pozostało wiele meczów do rozegrania. Musimy odżyć mentalnie i pojechać do Leicester po zwycięstwo.

Roy Hodgson: Byliśmy bardzo skupieni, skoncentrowani i zdyscyplinowani. Stwarzaliśmy zagrożenie po kontratakach. Postawiliśmy się Manchesterowi City. To dla nas znakomity dzień i wspaniałe trzy punkty.

Andros Townsend: Wolej przeciwko City to najlepszy gol w mojej karierze.

Claude Puel: Nie muszę niczego usprawiedliwiać. Jestem trenerem mojej drużyny i zawsze chcę dać z siebie wszystko, żeby zapewnić jej odpowiedni balans.

Manuel Pellegrini: Mieliśmy pecha, że nie udało się wywalczyć chociaż remisu.

Rafa Benitez: Odebrano nam oczywisty rzut karny!

Claudio Ranieri: Unikniemy spadku. Jestem zadowolony z czystego konta, ale jednocześnie wciąż zmartwiony, że znajdujemy się na samym dole tabeli.

Maurizio Sarri: Graliśmy dobrze przez 55 minut, ale źle zareagowaliśmy po stracie bramki. Wyglądaliśmy na zszokowanych i zdezorientowanych.

Ole Gunnar Solskjaer: Przede wszystkim podobało mi się zaangażowanie moich piłkarzy. Dogonienie czołówki? W przeszłości doganialiśmy rywali. Skupiamy się na najbliższym meczu i nie wybiegamy daleko w przyszłość.

https://twitter.com/TVDMolen/status/1076502449307951106


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.