blank
Udostępnij:

Premier League: Manchester United pokonuje Aston Ville. Niesamowity mecz na Old Trafford

Kibice zgromadzeni na Old Trafford byli świadkami niesamowitego widowiska. Manchester United zdołał odrobić dwie bramki straty oraz wygrać mecz z Aston Villą 3:2.

W pierwszych trzydziestu minutach drużyna gości wyprowadziła dwa szybkie ciosy. Wynik spotkania otworzył w 21. minucie John McGinn, a pięć minut później drugą bramkę strzelił Leander Dendoncker. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron do głosu doszli podopieczni ten Haga. Bramkę kontaktową zdobył Garnacho i również Argentyńczyk doprowadził do wyrównania w 51. minucie meczu. Zwycięska bramka dla Czerwonych Diabłów to dzieło Rasmusa Højlunda. Duńczyk zanotował debiutanckie trafienie w Premier League oraz zapewnił swojej drużynie upragnione trzy punkty.

26.12.2023, 19. kolejka Premier League, Old Trafford (Manchester)

Manchester United - Aston Villa 3:2  (0:2)

Bramki: 59. Garnacho (Rashford), 71. Garnacho, 82. Højlund – 21. McGinn, 26. Dendoncker (Lenglet)

Manchester United: An. Onana – Wan-Bissaka, Evans, Varane, Dalot – Mainoo (80. McTominay), Eriksen – Rashford (80. Antony), Fernandes (C), Garnacho – Højlund.
Aston Villa: E. Martinez – Konsa, Carlos, Lenglet, Digne (50. Moreno) – Bailey (77. Zaniolo), McGinn (C), Luiz, J. Ramsey (77. Diaby) – Dendoncker – Watkins.

Żółte kartki: 73. Fernandes (MAN) – 45+2. J. Ramsey (ASV), 75. Carlos (ASV)

Sędziowie: Pawson – West, Meredith