Premier League: Liverpool wysoko ogrywa Wolves

Liverpool

liverpoolfc.com

W 11. kolejce Premier League Liverpool pewnie pokonał ekipę Wolves 4:0. Tym samym The Reds zrównali się punktami z liderem tabeli.

Gospodarze zaczęli strzelanie już w 24. minucie kiedy po dobrym zagraniu z głębi pola zdobył Mohamed Salah. Prowadzenie Liverpool podwyższył w drugiej połowie po uderzenie Georginio Wijnalduma. Goście mieli okazje, by strzelić gola, ale zabrakło im odpowiedniego wykończenia. Tymczasem podopieczni Jurgena Kloppa pokazali jakość strzelając trzeciego gola w tym meczu. Jego autorem był Joel Matip, który pewnie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. W 78. minucie pechową interwencję we własnym polu karnym zanotował Neslon Semedo posyłając piłkę do własnej siatki.