Premier League: Liverpool górą w starciu z Sheffield

Liverpool

Źródło: twitter.com/LFC/

W sobotnim starciu na Alfield Liverpool mierzył się z ekipą Sheffield United. Gospodarze pokonali przyjezdnych 2:1, mimo że pierwsi stracili gola.

Goście zagrali naprawdę dobre zawody, nie przestraszyli się miejsca, do którego dziś przyjechali. Już w 13. minucie Sander Berge pokonał Allisona z rzutu karnego i dał prowadzenie swojej drużynie. Liverpool wyrównał tuż przed przerwą za sprawą uderzenia Roberto Firmino. Po zmianies tron na listę strzelców wpisał się Mohamed Salah, lecz jego trafienie anulował sędzia z powodu spalonego. Jednak minutę później Aarona Ramsdale pokonał Diogo Jota, który ustawił wynik tego starcia.