Premier League: Czerwone Diabły zgniotły Szerszenie

manutd.co

W spotkaniu 27. kolejki Premier League, Manchester United pewnie pokonał na Old Trafford Watford FC (3:0).

Po kilku tygodniach absencji do kadry meczowej powrócił Scott McTominay, który w grudniu doznał kontuzji kolana. W czwartek “Czerwone Diabły” zremisowały na wyjeździe z belgijskim Club Brugge (1:1), a Ole Gunnar Solskjaer dokonał aż sześciu roszad w niedzielnym spotkaniu. Swoje miejsce zachował Anthony Martial, który trzy dni temu wpakował piłkę do siatki i był jednym z wyróżniających się piłkarzy. W 41. minucie z rzutu karnego futbolówkę do siatki skierował Bruno Fernandes. Jeszcze w drugiej odsłonie meczu Troy Deeney wepchnął piłkę do bramki rywali, lecz arbiter dopatrzył się przewinienia. W 60. minucie sprytnym strzałem zaskoczył Anthony Martial, który potwierdził, że znajduje się w wysokiej dyspozycji. Wynik w 75. minucie ustalił Mason Greenwood, fantastycznym strzałem w samo okienko. Ostatecznie to gospodarze zgarnęli pełną pulę i awansowali na piąte miejsce.