Premier League: Arsenal nie znalazł sposobu na mistrza Anglii

Liverpool

Źródło: twitter.com/LFC/

W hicie 3. kolejki Premier League Liverpool na Anfield podejmował ekipę Arsenalu. Gospodarze pewnie wygrali to starcie 3:1, mimo że jako pierwsi stracili gola.

Niespodzianki nie było, Liverpool dominował przez cały mecz, kontrolował to co działo się na boisku. Kanonierzy od czasu do czasu próbowali złamać zasieki rywala poprzez wychodzenie z kontrą. W 25. minucie Alexandre Lacazette wykorzystał fatalny błąd Andrewa Robertsona po czym z łatwością umieścił piłkę w siatce. Stracona bramka podziała na The Reds jak płachta na byka. Trzy minuty później na tablicy wyników było już 1:1, a do wyrównania doprowadził Sadio Mane. Niedługo później lewy obrońca zrehabilitował się za swój błąd, wykorzystał wrzutkę od Trenta Alexandra-Arnolda, po czym pewnym uderzeniem pokonał golkipera gości. Wynik w końcówce spotkania ustawił Diogo Jota, dla którego był to debiut ligowy w barwach Liverpoolu.