Prawdopodobny koniec sagi. Fiorentina nie podpisze Piątka?


Krzysztof Piątek po udanym okresie we Włoszech przeszedł do Herthy Berlin. Tam mimo kilku dobrych momentów nie zagrzał długo miejsca. Zimą odszedł do Fiorentiny na wypożyczenie. Miał naprawdę niezły początek, potem coś się popsuło.

Piątek na początku swojej przygody z “Violą” prezentował się wyśmienicie. W 4 meczach Pucharu Włoch zdobył 3 gole. Do tego dołożył kolejne 3 gole w lidze. Niestety po krótkim czasie stał się rezerwowym. Spisuje się jako zmiennik Cabrala. Arthur Cabral jednak ma o wiele gorsze statystyki od Polaka. Nie wiadomo dlaczego trener przestał na niego stawiać.

Brazylijczyk zdobył tylko 2 gole w Serie A, a dostał o wiele więcej czasu i szans. Mimo tego, Fiorentina wciąż traktuje Piątka jako rezerwowego. Aby wykupić go z Herthy muszą wyłożyć 15 milionów. Piątek byłby wzmocnieniem, ale patrząc realnie, nie jest zawodnikiem wartym takich pieniędzy.

“Corriere dello Sport” potwierdza, iż Polak wróci do Niemiec. Fiorentina nie zamierza rezygnować z Cabrala, chcą kupić tańszego rezerwowego niż Polaka. Nie wiemy jak będzie wyglądała przyszłość Krzysztofa. Ma umowę do 2025 roku z niemieckim klubem. Na moment pisania tego artykułu Hertha wciąż broni się o utrzymanie w Bundeslidze


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.