PP: Wygrana Legii i Rakowa, niesamowity mecz w Kielcach

Za nami kolejne mecze 1/32 Pucharu Polski. Obyło się w nich bez większych niespodzianek. Faworyci wygrali swoje spotkania. Kapitalny spektakl oglądali kibice w Kielcach, gdzie padło aż siedem bramek, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka.

Czołowe zespoły z Ekstraklasy bez większego problemu poradziły sobie z rywalami. Legia w rezerwowym składzie ograła Wigry Suwałki 3:1, natomiast Raków Częstochowa pokonał Stal Rzeszów 4:2.

Piast Gliwice rozprawił się z czwartoligową Włocłavią Włocławek (2:0), a Wisła Kraków wygrała 3:1 ze Stalą Mielec. We wszystkich wyżej wymienionych pojedynkach to faworyt występował w roli przyjezdnych.

Niezwykle emocjonujące widowisko rozegrało się Kielcach. Korona dopiero po dogrywce odniosła triumf w batalii z Wisłą Płock. Aż trzy gole padły już w dodatkowych 30 minutach gry.