Powrót po latach! Michał Żewłakow oficjalnie dyrektorem Legii
Michał Żewłakow po kilku latach wraca na miejsce dyrektora sportowego Legii Warszawa. Były zawodnik "Wojskowych" podpisał kontrakt do końca sezonu 2026/2027.
Od początku tego roku Legia nie miała obsadzonego stanowiska dyrektora sportowego. Ostatecznie wybór padł na Michała Żewłakowa, który sprawował tę funkcję w latach 2015–2017, a wcześniej kierował działem skautingu. W czasie jego poprzedniej kadencji klub zdobył trzy mistrzostwa Polski, dwa Puchary Polski oraz awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów.
– Powrót do Legii to dla mnie ogromne wyzwanie. Znam ambicje tego klubu i jego kibiców – wspólnie będziemy pracować nad tym, aby Legia osiągała kolejne sukcesy zarówno na krajowym podwórku, jak i w europejskich pucharach - powiedział nowy dyrektor Legii Warszawa.
Żewłakow podpisał kontrakt obowiązujący do końca sezonu 2026/27. W najbliższym czasie klub ogłosi kolejne decyzje dotyczące pionu sportowego, w tym wybór osoby odpowiedzialnej za strategię i rozwój sportowy.
-

AktualnościFrancja - Irak sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 11:14
-


AktualnościNowa Zelandia - Egipt oceny zawodników. Kto zasłużył na pochwały? (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:47
-


AktualnościUrugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka oceny zawodników po meczu (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:44
-


AktualnościStatystyki z meczu Nowa Zelandia - Egipt. Liczby i dane po meczu (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:44
-

AktualnościUrugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka liczby meczu. Strzały, posiadanie, sytuacje (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:38
-

AktualnościArgentyna - Austria sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 9:36




































