blank
fot.
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
Adres URL został pomyślnie skopiowany!

Powody do zadowolenia dla kibiców Rakowa Częstochowa. Gwiazdor ponownie zgłoszony do rozgrywek

Dobre wieści dla sympatyków Iviego Lopeza. Hiszpan został ponownie zgłoszony do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy.

Ivi Lopez w ostatnich latach wyrósł na jedną z gwiazd Ekstraklasy. Niestety, przed rozpoczęciem bieżącej kampanii doznał ciężkiej kontuzji. Hiszpan bowiem zerwał więzadło krzyżowe. Jak wiadomo, przy takich urazach, rozbrat z piłką trwa długo. Wygląda jednak na to, że już niebawem znowu będziemy mogli zachwycać się nieszablonowymi zagraniami urodzonego w Madrycie gracza.

Jak informuje PKO BP Ekstraklasa na X (Twitter) Ivi Lopez został ponownie zgłoszony przez Raków Częstochowa do rozgrywek.

29-latek łącznie uzbierał dla Medalików 113 spotkań. W tym czasie zdobył 49 goli i zaliczył 30 asyst. W sezonie 2021/22 został Królem Strzelców w Ekstraklasie. Oprócz tego, w jego gablocie znajdziemy medale za zdobycie mistrzostwa Polski, Pucharu Polski czy Superpucharu Polski.

źródło: PKO BP Ekstraklasa.


Victoria Gierula
Data publikacji: 30 marca 2024, 13:00
Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.