Porażka zespołu Kamila Glika

Nie najlepszy początek w lidze włoskiej notuje FC Torino, w którym występuje reprezentant Polski Kamil Glik. Dzisiaj piłkarze z Turynu ulegli (0:1) na własnym boisku Sassuolo.

W pierwszej połowie wyśmienitą okazję dla gospodarzy nie wykorzystał argentyński lewy pomocnik Juan Sánchez Miño, który zmarnował rzut karny. W 87. minucie jedynego gola w meczu zdobył 31-letni Włoch Antonio Floro Flores. Defensor Kamil Glik rozegrał cały mecz w obronie Torino.

FC Torino po dwunastu kolejkach znajduje się na 14. pozycji, natomiast Sassuolo awansowało na jedenaste miejsce. Liderem Seria A jest Juventus Turyn, który zdobył 31. punktów, a wiceliderem jest AS Roma, która wczoraj pokonała Atalantę Bergamo (2:1).

FC Torino – Sassuolo 1:0 (0:0)