BPL: Sensacyjna porażka Liverpoolu na Selhurst Park!

W meczu 12 kolejki Barclays Premier League sezonu 2014/15 rozegranym na Selhurst Park, Liverpool sensacyjnie poległ w wyjazdowym starciu z Crystal Palace 1:3. Po tej porażce ekipa z Anfield zajmuje 12 miejsce w tabeli.

Mimo tego, że “The Reds” objęli prowadzenie już w 2 minucie meczu za sprawą Ricky’ego Lamberta to podopieczni Brendana Rodgersa nie potrafili podwyższyć, a nawet utrzymać tego wyniku. W 17 minucie do wyrównania doprowadził Gayle i było 1:1. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie obie drużyny walczyły o kolejnego gola. W 78 minucie kibice gospodarzy oszaleli z radości. Akcja Crystal Palace prawym skrzydłem, Bolasie zagrywa do Ledleya, a ten zdobywa gola na 2:1. Nadzieje Liverpoolu na remis zostało rozwiane w 81 minucie. Bramkę na 3:1 z rzutu wolnego strzelił Mile Jedinak. Mecz zakończył się zwycięstwem ekipy “Orłów” 3:1, a tym samym Liverpool przegrał trzeci mecz z rzędu w Premier League.

Crystal Palace – Liverpool (3:1) – 23.11.2014 (14:30)
Gol 2′ R.Lambert (0:1)
Gol 17′ D.Gayle (1:1)
Gol 78′ J.Ledley (2:1)
Gol 81′ M.Jedinak (3:1)