Polska – Niemcy transmisja, gdzie oglądać? (Liga Narodów siatkarzy 2023)

Tomislav Pinter / Shutterstock.com

W środę o godzinie 20:00 odbędzie się mecz Polska – Niemcy. To zdecydowanie jedno z najważniejszych starć w tegorocznej edycji Ligi Narodów siatkarzy, a kibice mogą śledzić transmisję na żywo za pośrednictwem telewizji lub internetu.

Polska – Niemcy (Liga Narodów siatkarzy 2023), gdzie oglądać?

Dzisiejsze starcie Polska – Niemcy będzie dostępne na antenie TVP 2, TVP Sport i Polsat Sport. Darmowe transmisje online będą dostępne na WP Pilot, Sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport. Dodatkowo, bukmacherzy STS TV i Fortuna TV również zapewniają dostęp do transmisji.

  • Transmisja TV: TVP 2, TVP Sport, Polsat Sport
  • Transmisja u bukmacherów: STS TV, Fortuna TV
  • Transmisja online: WP Pilot, Sport.tvp.pl, Polsat Box Go

Polska – Niemcy, transmisja za darmo

Fortuna TV to doskonała propozycja dla miłośników sportowych emocji. Wystarczy spełnić kilka warunków: rejestracja konta, wpłata środków i postawienie zakładu, a dostęp do transmisji meczu Polska – Niemcy będzie możliwy. A do tego, dla nowych klientów, bonus 630 zł. Dostępne zarówno na stronie internetowej na komputerach, jak i na smartfonach i tabletach, dzięki aplikacji mobilnej.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

STS TV również kusi atrakcyjną ofertą. Po spełnieniu wymogów, tj. rejestracji konta, depozytu i postawieniu zakładu, dostępna jest darmowa transmisja meczu oraz bonus 1660 zł dla nowych klientów. STS TV jest dostępne zarówno na stronie internetowej na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem aplikacji.

Polska – Niemcy transmisja za darmo w WP Pilot

Z WP Pilot możemy korzystać bez opłat, rejestrując konto i ciesząc się dostępem do kanału TVP 2, na którym transmitowany będzie mecz. Bez względu na to, czy korzystasz z komputera, smartfona, tabletu czy telewizora, WP Pilot jest dostępny za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej.

» Oglądaj transmisję w WP Pilot

Polska – Niemcy transmisja online w Sport.tvp.pl

Darmowe transmisje są dostępne również w serwisie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Można je oglądać na stronie internetowej na komputerach, na smartfonach i tabletach za pośrednictwem aplikacji, a także na telewizorach i innych urządzeniach z Android TV, Chromecast, Samsung Tizen czy LG WebOS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.